About Me

Herkese merhaba, ben Burak Özpoyraz. Koç Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümünde araştırma görevlisiyim. Lisans eğitimimi İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde tamamladım. Lisans hayatımın ilk günlerinden beri programlama, hayatımın önemli bir parçası konumunda bulunuyor. Hem aldığım derslerde yaptığım ödevler ve projeler hem de kendi ilgi duyduğum konularda üzerine çalıştığım projeler yıllar içerisinde kendimi programlama ve daha birçok alanda geliştirme fırsatı sundu.

Şu anda yüksek lisans çalışmalarım kapsamında yeni nesil haberleşme teknolojileri üzerine çalışıyorum. Akademik araştırmalarım kapsamında çoğunlukla fiziksel katman haberleşmesi alanında çalışmalar yapıyorum.

Bu sitede sizlere hem akademik kariyerim kapsamında üzerine çalıştığım hem de kendi ilgi duyduğum alanlarda geliştirdiğim projeleri anlatmaya çalışıyorum. Merak ettiğiniz şeyler, üzerine çalışabileceğimi düşündüğünüz proje fikirleri veya danışmak istediğiniz herhangi bir şey olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojiyle kalın 🙂